Mu-Faster FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mu-Faster FORUM

Rakstiet un mes atbldesim.
 
SatursSaturs  PortalPortal  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  

 

 GameMaster

Go down 
5 posters
AutorsZiņojums
PuikA!
Aktivais
PuikA!


Number of posts : 20
Registration date : 18.05.08

GameMaster Empty
PostTēma: GameMaster   GameMaster Empty20/05/08, 06:29 pm

1.Reinis
2.14
3.Tāpēc,ka serverim vajag ieviest dzīvību.Skatīšos vai serverī nelamājas,ne4ito neaizskar citus spēlētājus ar rupjiem vārdiem utt
4.Tādēļ,jo es palīdzētu servera atīstībai,megināt pielabot servera kļūmes.Es rīkotu intresantus quest un,kad serverī būs kādi 15 spēlētāji online tad varētu rīkot kādu big quest ar intresantiem uzdevumiem kuru vadītu kādi 3 GM Wink un aicinātu savus draugus spelēt Smile
5.Sāksim ar to dzīvoju Tukumā: Interesējos par basketbolu, tehnisko sportu,hokeju, patiik paseedeet pie datora (mu,cs). Patīk patusēties ar draugiem.Protams, interesē arī meitenes.Mācos Tukuma Raiņu ģināzijā.
6.Zinu
7.LAT,ENG,RUS,GER
8.Puika
9.Sāksim ar to, ka 1. labums ir tas, kad es dienā diezgan lielu laiku pavadu serverī. Jēga no manis būtu tāda, kad es palīdzētu jauniņajiem kačāties, tādējādi radot viņos pārliecību palikt šajā serverī. Rīkotu questus(protams ar mēru), vaktētu serverī kārtibu, sodītu tos, kas pārkāpj servera noteikumus.Varētu vel ievieto foruma pamācības utt.

P.S Manam charam naw 5 res Sad cerams ka piedosiet Smile
Atpakaļ uz augšu Go down
MadDevil
Aktivais
MadDevil


Number of posts : 28
Registration date : 13.05.08

GameMaster Empty
PostTēma: Re: GameMaster   GameMaster Empty20/05/08, 06:50 pm

tev ir jābūt vismaz 5 res un 1 nedēļu jābuūt reģistrēta foruma un jābūt aktīvam.
Atpakaļ uz augšu Go down
eXtAzY
Admin
eXtAzY


Number of posts : 45
Registration date : 26.04.08

GameMaster Empty
PostTēma: Re: GameMaster   GameMaster Empty20/05/08, 07:16 pm

PuikA! rakstīja:
1.Reinis
2.14
3.Tāpēc,ka serverim vajag ieviest dzīvību.Skatīšos vai serverī nelamājas,ne4ito neaizskar citus spēlētājus ar rupjiem vārdiem utt
4.Tādēļ,jo es palīdzētu servera atīstībai,megināt pielabot servera kļūmes.Es rīkotu intresantus quest un,kad serverī būs kādi 15 spēlētāji online tad varētu rīkot kādu big quest ar intresantiem uzdevumiem kuru vadītu kādi 3 GM Wink un aicinātu savus draugus spelēt Smile
5.Sāksim ar to dzīvoju Tukumā: Interesējos par basketbolu, tehnisko sportu,hokeju, patiik paseedeet pie datora (mu,cs). Patīk patusēties ar draugiem.Protams, interesē arī meitenes.Mācos Tukuma Raiņu ģināzijā.
6.Zinu
7.LAT,ENG,RUS,GER
8.Puika
9.Sāksim ar to, ka 1. labums ir tas, kad es dienā diezgan lielu laiku pavadu serverī. Jēga no manis būtu tāda, kad es palīdzētu jauniņajiem kačāties, tādējādi radot viņos pārliecību palikt šajā serverī. Rīkotu questus(protams ar mēru), vaktētu serverī kārtibu, sodītu tos, kas pārkāpj servera noteikumus.Varētu vel ievieto foruma pamācības utt.

P.S Manam charam naw 5 res Sad cerams ka piedosiet Smile


Nee to mees tev nepiedosim Razz un GM nevar kachaat PLAYER'S
Atpakaļ uz augšu Go down
https://mu-faster.latvianforum.net
laurucis
n00b
laurucis


Number of posts : 7
Age : 29
Location : PArogre
Registration date : 18.05.08

GameMaster Empty
PostTēma: Re: GameMaster   GameMaster Empty20/05/08, 08:25 pm

GM var ka4at players Razz Tikai vinjam nedrikst buut FULL stati NO admina
Atpakaļ uz augšu Go down
http://mu.faster.lv/
KrIsIs
Aktivais
KrIsIs


Number of posts : 41
Age : 30
Location : Daugavpils
Registration date : 07.05.08

GameMaster Empty
PostTēma: Re: GameMaster   GameMaster Empty21/05/08, 02:35 pm

PRET Puikam nav 5resu!
Atpakaļ uz augšu Go down
eXtAzY
Admin
eXtAzY


Number of posts : 45
Registration date : 26.04.08

GameMaster Empty
PostTēma: Re: GameMaster   GameMaster Empty21/05/08, 03:07 pm

KrIsIs un MadDevil

Juus apnikaat spamot Exclamation Exclamation Exclamation Ja juus to saucat par aktiivu piedaliishaanos forumaa tad juus dzili maldaaties Shocked Visi juusu posti tika dzeesti


EDIT: Un administraacijai pashai ir galva uz pleciem lol!

P.S Un tas pieraada ka juus neeasat pilniigi nogatavojushies lai kluutu par GM geek jo juus izcelaties ar bernishkiigumu study
Atpakaļ uz augšu Go down
https://mu-faster.latvianforum.net
Sponsored content





GameMaster Empty
PostTēma: Re: GameMaster   GameMaster Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
GameMaster
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
Mu-Faster FORUM :: Mu-Faster :: Pieteikumi/Requests/Заявки-
Pāriet uz: